Wycieczka do Biskupina
Nasze klasy 4 a i 4 b wybrały się w niezapomnianą podróż w czasie! Pogoda dopisała, a humory były wyśmienite, co uczyniło tę wycieczkę pełną wrażeń. W Muzeum Archeologicznym w Biskupinie przenieśliśmy się do epoki starożytnych osadników, odkrywając ich codzienne życie i historię sprzed wieków. Kolejnym przystankiem były zajęcia dydaktyczne „ Żywe Lekcje historii” – pieczenie podpłomyków i lepienie garnków glinianych. Nasza wyprawa kończyła się przejazdem kolejką wąskotorową do Żnina, która dostarczyła dużo wrażeń. Wycieczka wszystkim uczestnikom bardzo się podobała. Zmęczeni, ale uśmiechnięci i szczęśliwi wszyscy wrócili do domów.
Wychowawczynie kl. IV a i IV b


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!