Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

Wycieczka do Biskupina

Ocena 0/5

Nasze klasy 4 a i 4 b wybrały się w niezapomnianą podróż w czasie! Pogoda dopisała, a humory były wyśmienite, co uczyniło tę wycieczkę pełną wrażeń. W Muzeum Archeologicznym w Biskupinie przenieśliśmy się do epoki starożytnych osadników, odkrywając ich codzienne życie i historię sprzed wieków. Kolejnym przystankiem były zajęcia dydaktyczne „ Żywe Lekcje historii” – pieczenie podpłomyków i lepienie garnków glinianych. Nasza wyprawa kończyła się przejazdem kolejką wąskotorową do Żnina, która dostarczyła dużo wrażeń.  Wycieczka wszystkim uczestnikom bardzo się podobała. Zmęczeni, ale uśmiechnięci i szczęśliwi wszyscy wrócili do domów.

                                                                                                                                     Wychowawczynie kl. IV a i IV b

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności