„Angielski jest Fun-tastyczny!”
Uczniowie klas I -III oraz grupy sześciolatków przez cały rok szkolny realizowały ogólnopolski projekt „Angielski jest Fun-tastyczny!”. Projekt z języka angielskiego zakończył się sukcesem, spełniając wszystkie założone cele i oczekiwania. Celem projektu było rozwinięcie umiejętności językowych uczestników. Przez cały okres trwania projektu, uczestnicy mieli okazję brać udział w różnorodnych aktywnościach poznając jednocześnie kulturę krajów anglojęzycznych. Aby uzyskać certyfikat należało wykonać minimum 6 zadań. Każda z klas oraz grup otrzymała certyfikat. Koordynatorkami projektu były Pani Małgorzata Prusak oraz Marlena Ciesielska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!