Dzień Zdrowia
7 kwietnia przypadał Światowy Dzień Zdrowia, przedszkolaki z grup 6-latków postanowili zgłębić swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Wiedzą, że na zdrowie składa się wiele aspektów między innymi prawidłowe odżywianie, aktywne spędzanie czasu, higiena oraz odpowiednia liczba godzin poświęcona na sen. Każdy z tych elementów wpływa na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Przedszkolaki wiedzą, że zdrowie jest najważniejsze, co mogą zrobić aby dbać o nie i nie "popsuć " swojego zdrówka. Z wielkim zaangażowaniem stworzyli piramidę żywieniową i obejrzeli prezentację na temat zdrowia oraz słuchali wierszy i opowiadań o zdrowiu.
Utrwalenie zdrowych nawyków i przyzwyczajeń zdecyduj o późniejszym stylu życia naszych wychowanków.
Wychowawcy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!