Pamiętamy – jesienne spotkanie szkolnej grupy PCK
W dniu 05.11.2025r. szkolna grupa PCK wzięła udział w wyjątkowym spotkaniu, które rozpoczęło się na cmentarzu parafialnym. Uczniowie zapalili znicze na zapomnianych grobach, oddając hołd zmarłym i pielęgnując pamięć o lokalnej historii.
Następnie uczestnicy udali się do Filii Bibliotecznej oraz Izby Pamięci Wsi, Młynarstwa i Rolnictwa, gdzie odbyło się jesienne wierszowanie – spotkanie poświęcone poezji i refleksji nad przemijaniem.
Był to dzień pełen zadumy, wspomnień i wspólnego działania w duchu pamięci i solidarności.
Opiekunowie szkolnej grupy PCK


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!