Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym
Powróć do: 2024/2025

„Moje zdrowe śniadanie”

W listopadzie uczniowie wzięli udział w akcji „Moje zdrowe śniadanie” , której celem było promowanie wśród dzieci i młodzieży zasad zdrowego jedzenia, dobrych nawyków żywieniowych i regularnego spożywania posiłków. Akcja została zorganizowana w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. 

A.     Szygenda