Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

Zajęcia w Szkole Leśnej na Barbarce

Ocena 0/5

Uczniowie klas czwartych 23 października 2023 roku uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Torunia.  Pierwszym punktem były warsztaty w Centrum Edukacji Ekologicznej Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Ecokid w Toruniu. Następnie odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie z poetką i wielką miłośniczką przyrody – panią Agnieszką Jabłońską.  Bardzo interesujące i wartościowe dla uczniów okazały się również warsztaty z edukatorami Stowarzyszenia "Tilia" w Szkole Leśnej na Barbarce. Wycieczka zakończyła się spacerem z przewodnikiem po Starówce Torunia.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności