Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

Spotkanie z przedstawicielem Sanepidu

Ocena 0/5

W ramach Światowego Dnia Zdrowia uczniowie klas IV uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Konina. Tematem wiodącym spotkania było „Wpływ nikotyny na organizm- e-papierosy".  Prowadząca przedstawiła uczniom prezentację oraz krótki film o skutkach uzależnienia od nikotyny. Podczas zajęć omówiono bardzo ważną umiejętność, jaką jest asertywność, która ma tak ważne znaczenie w różnego rodzaju sytuacjach społecznych, relacjach rówieśniczych.

Uczniowie  aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania w związku z poruszaną tematyką.

A.  Szygenda

Galeria zdjęć

IMG_20230414_090456_626 IMG_20230414_090518_560 IMG_20230414_090543_376
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności