Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

"Pomóżmy Biednym i Głodnym" - zbiórka żywności w naszej szkole

Ocena 0/5

               Akcję ,,Przedświąteczna Zbiórka Żywności w Szkołach" organizowaną   przez Bank Żywności  w Koninie prowadziliśmy w szkole w dniach od 07.03.2024r. do 15.03.2024r. Celem zbiórki było zebranie artykułów spożywczych z przeznaczeniem na świąteczny stół dla rodzin najuboższych żyjących w naszym regionie. Ze względu na trudną sytuację osób starszych, zbiórka żywności przeznaczona była w tym roku na pomoc dla seniorów.

Zbiórka odbyła się pod czujnym okiem nauczycieli i członków PCK. Dzieci, począwszy od pierwszych klas aż po uczniów siódmej, stanęły na wysokości zadania, angażując się w pomoc dla potrzebujących.

W szkole zebraliśmy  imponującą ilość 151,8 kg produktów spożywczych. Zebrane artykuły w dniu 22.03.2024r. przekazane zostały do MGOPS w Kleczewie.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i sprawili, że Święta dla wielu rodzin będą przyjemniejsze.

Niech ta zbiórka będzie przesłaniem dla wszystkich, że nawet najmniejszy gest dobroci może sprawić ogromną różnicę w życiu innych ludzi. Dzięki takim akcjom, świat staje się lepszym miejscem dla wszystkich jego mieszkańców.

                                                                                                                                              Organizatorzy zbiórki

Galeria zdjęć

IMG20240320105955 IMG20240320114045
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności