Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

Niezapomniane chwile w Gdańsku

Ocena 0/5

Mnóstwa wrażeń, a przede wszystkim bogatej wiedzy dostarczyła uczniom klas siódmych naszej szkoły wyprawa nad polskie wybrzeże. 18 maja 2022 roku Gdańsk odkrył swe tajemnice przed uczestnikami wycieczki. Wśród atrakcji udziałem naszych uczniów stało się:

- spacer z przewodnikiem po stoczni w Gdańsku,

- wizyta w Europejskim Centrum Solidarności,

- pobyt na Westerplatte,

- zwiedzanie zabytkowej części Głównego Miasta (Brama Złota, Długi Targ, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka).

Choć wycieczka trwała tylko jeden dzień, to zdołała pomieścić wiele zagadnień dotyczących dziedzictwa kulturowego naszego kraju. Uczniowie nie tylko wiele się dowiedzieli, ale wspólnie spędzony czas pozwolił zacieśnić koleżeńskie więzi.

Organizatorzy

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności