Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

„Nie święci garnki lepią”

Ocena 0/5

Dnia 16 maja 2023r. uczniowie klasy IIa, w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej „Kreatywna IIa”, wybrali się do Muzeum Okręgowego w Gosławicach, gdzie uczestniczyli w warsztatach lepienia z gliny. Na zajęciach oprócz teoretycznego wstępu, dzieci stworzyły własne naczynia gliniane metodą wałeczkową. Po warsztatach odwiedzili dworek, pełen historycznych pamiątek, o których bardzo ciekawie opowiadał pan przewodnik, skansen, muzeum górnictwa, oraz poznali historię szczątek słonia leśnego, którego kości znajdują się właśnie w tym muzeum. Pełen bagaż nowych wiadomości, piękne otoczenie (kwitnące drzewa i krzewy, soczysta zieleń trawy), sprawiły, że wycieczka ta na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. 

Galeria zdjęć

G 1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 G11 G12 G13 G14 G15 G16 G17 G18 G19 G20 G21 G22 G23 G24 G25
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności