Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

„Nasza planeta, nasze zdrowie” Szkolny Dzień Zdrowia - Kwiecień Miesiącem Zdrowia

Ocena 0/5

Realizując założenia Światowej Organizacji Zdrowia w naszej szkole podejmowane były liczne działania mające na celu przybliżenie idei promocji zdrowia.
Naszym celem było uświadomienie społeczności szkolnej, jakie zagrożenia wynikają z braku odpowiedniej dawki ruchu. Chcieliśmy też zwrócić uwagę, żeby mieć siłę do aktywności fizycznej powinniśmy znać zasady zdrowego odżywiania.

Oto fotorelacja z naszych działań.

Galeria zdjęć

Biegające kółko krzyżyk Gazetka promująca zdrowie kl. II Biegające kółko krzyżyk Marsz Nordic Walking Spotkanie z dietetykiem Spotkanie z dietetykiem Zdrowe kanapki kl. IIb Zwierzaki owocaki kl. IIb Spotkanie z dietetykiem kl. IIIa Szkolny Dzień Zdrowia - Kwiecień Miesiącem Zdrowia 17 Zajęcia JOGI Owocowe sałatki kl. IIIa Piramida zdrowaia w języku angielskim kl. IIIa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności