Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli 9 września w Narodowym Czytaniu "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!