Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

DZIEŃ KOTA w grupie 2,5 - 3 latków

Ocena 0/5

17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto kota”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół. Dzieci oglądały ilustracje przedstawiające różne koty, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów, brały udział w „kocich” zabawach. Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi ludzi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             K.B.

Galeria zdjęć

IMG_7097 IMG_7098 IMG_7100 IMG_7101 IMG_7102 IMG_7103 IMG_7104 IMG_7106 IMG_7107 IMG_20210217_122242374 IMG_20210217_122256576 IMG_20210217_122308018 IMG_20210217_122311242 IMG_20210217_122316698
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności