Zespół Szkolno Przedszkolny w Budzisławiu Koświelnym

Dzień Chorego w Budzisławiu Kościelnym

Ocena 0/5

         „Nie jest dobrze, by człowiek był sam” - takie hasło przyświecało obchodom 32. Dnia Chorego w Parafii Wniebowzięcia NMP w Budzisławiu Kościelnym. Uroczystość miała miejsce 08.02.2024r.w Domu Strażaka w Budzisławiu Kościelnym. Rozpoczęła się  mszą św. w intencji chorych, w której udział  wzięli podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nieborzynie i Wilczynie, Domu Opieki w Mielżynie oraz Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew, Dyrektor Domu Kultury w Kleczewie, Dyrektor ZSP SP w Budzisławiu Kościelnym. Podczas mszy św. Ksiądz Proboszcz udzielił namaszczenia chorych. W drugiej części dzieci z ZSP SP im. A. Fiedlera w Budzisławiu Kościelnym oraz SP im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach zaprosiły na krótki koncert, którego zwieńczeniem była dziecięca sztuka teatralna „Bajka o śpiącej królewnie”. Dla wszystkich uczestników przygotowano wspólny poczęstunek. Inicjatywa Parafialnego Zespołu Caritas i Księdza Proboszcza spotkała się z dużym uznaniem zgromadzonych.  

                                                                                                                                                                                                                       Katarzyna Głukowska, Ewa Pogorzały, Jolanta Rewers

                                             

 

 

Galeria zdjęć

2 1 1a 2 3 5 5a 6 6a 7 8 9 10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności